Жовтень #Музичний - благодійний проєкт, який проходитиме у Чернівцях за ініціативи  Культурно-мистецького центру імені Івана Миколайчука.

У рамках проєкту буде 8 благодійних концертів . Вхід на всі концерти вільний та за бажання відвідувачі можуть зробити благодійні внески на потреби митців, які зараз боронять нашу державу.

Програма благодійних заходів

1 жовтня до всесвітнього Дня музики

16:30 – вуличний перформанс на майданчику перед будівлею центру Миколайчука. Всі охочі можуть пограти на фортепіано «Україна», а в цей час художники розмальовуватимуть інструмент. (Фортепіано уособлюватиме нашу країну, яку ми відбудуємо, розмалюємо і заповнимо усі закутки нашої країни мажорною гармонією.)

18:00 –  концерт у кіноконцертній залі центру Миколайчука за участі камерного оркестру «МИ Є». У програмі – джазово-імпровізаційні композиції, фантазії на теми пісень гурту «Океан Ельзи», кавери відомих хітів. Тут відбуватиметься збір коштів на підрозділ ЗСУ, в якому служить чернівчанин, музикант Андрій.

 

8 жовтня - до відзначення Дня міста Чернівці.

18:00 -  в арт-просторі «Іван Хаб» -  «Мистецтво в камуфляжі». Збір коштів на підрозділ ЗСУ, в якому служить піаніст з Сторожинеччини Олег.

 

9 жовтня

18:00 -   концерт «УКРАЇНСЬКИЙ ФАНК»  в кіноконцертній залі центру Миколайчука за участю ВІА «КВАРТИРНИК» (Львів)  та  вокального ансамблю «БукМед» (Чернівці). Збір коштів на підрозділ ЗСУ, в якому служить музикант, співак та звукорежисер центру Миколайчука  Євген.

 

15 жовтня

18:00 -  в арт-просторі «Іван Хаб» квартирник від вокального ансамблю «БукМед». В концерті прозвучать акапельні твори в стилі джаз-фольк, кавери відомих пісень та авторські твори  учасників ансамблю. Цим концертом «БукМед» підтримує підрозділ учасниці ансамблю – нині військового хірурга, яка зараз в найгарячіших точках рятує життя нашим солдатам – Вікторії.

 

22 жовтня

18:00 -  в арт-просторі «Іван Хаб»  виступить театр  “Ґердан” із патріотичною програмою на підтримку підрозділів ЗСУ, де зараз служать учасники театру.

 

27 жовтня

18:00 -  кіноверсія концерту «Музика без шуму» (No noise music) та розмова з автором –  Олександром Шимко. Збір коштів на підрозділ ЗСУ, в якому служить піаніст з Сторожинеччини Олег.

 

 29 жовтня

18:00 - Рок-концерт гурту  «ГУДІНІ». Збір коштів на підрозділ ЗСУ, в якому служить актор музично-драматичного театру  - Олексій.

 

30  жовтня

18:00 -  гурт «Life Park». Збір коштів на підрозділ ЗСУ, в якому служить чернівецький діджей Володимир.   

 

© 2023 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці