Chernivtsi Half Marathon - відмінний симбіоз спортивного азарту і спортивного туризму!

Лише уявіть: велична розкішна архітектура навколо, а під ногами - австрійська бруківка, якою ви біжите, долаючи кілометри півмарафону. Найкращий спосіб побачити Чернівці - зареєструватися на дистанцію і пробігти затишним і чарівним містом. Так щоразу і роблять більше тисячі легкоатлетів. Серед учасників - не лише українські  спортсмени, а й бігуни з інших країн, що робить півмарафон багатонаціональним. Їх вабить маршрут. Він хоч і не надто простий, але водночас один із найкрасивіших в Україні.

CBG Chernivtsi Half Marathon варто спробувати на власні ноги! Учасників чекає душевний прийом, найкрасивіші і найприємніші нагороди та призи, найсмачніші пригощання, цікаві траси і потужна підтримка.

Півмарафон влаштовують у травні. Цієї пори в Чернівцях зазвичай приємна погода, а це сприяє тому, щоб не лише класно побігати, а й познайомитися з містом і гарно відпочити. До речі, місто має дуже строкату гастрономічну культуру. Тому беріть рідних чи друзів і проведіть крутий спортивний вікенд в Чернівцях.

Ви закохаєтеся у CBG Chernivtsi Half Marathon і пережиті тут спортивні враження не дадуть вам спокою. Побувавши одного разу на півмарафоні, ви обовязково повернетесь знову.

 

 

© 2024 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці