Провести красиве Різдво за містом - відвідати Миколаївський сімейний парк, що знаходиться за 10 км від Чернівців.

Десятки тематичних фотозон, будинок Санти, різдвяна пошта, красуня-ялинка, дитячі аніматори, професійні фотографи, фудзона зі смаколиками, сувенірна крамничка, –  це все чекає на відвідувачів сімейного парку, який відкрили цими  вихідними у Лужанах, неподалік Чернівців.

Цей красивий різдвяний парк – сімейний проєкт, спільна справа родини Паскалюків.

«Важко уявити, що ще два місяці тому на цьому місці були гори сміття. Попри те, що на руках у моєї дружини - двоє ще зовсім маленьких малюків, Тетяна змогла здійснити свою мрію – створити різдвяну казку не лише для наших дітей, а й для кожної родини, яка приїде до нашого сімейного парку», - розповідає власник сімейного парку Микола Паскалюк.

Тетяна та Микола виховують п’ятеро дітей, тому для них було важливо створити атмосферне місце для сімейного відпочинку. Тому в кожній деталі і дрібничці – відчувається вкладена увага та любов.

«Це – наша спільна справа. Все, що ви тут бачите – результат спільної роботи нашої родини. Кожен залишив тут частинку свого серця, кожна деталь продумана і створена з любов’ю. Складно повірити, та наші батьки самостійно збирали у буковинських лісах шишки для композицій. Ми започатковуємо нову сімейну традицію. Для нашої родини важливі сімейні цінності та спільний відпочинок. Тому ми і створили саме сімейний парк, де кожному буде по-домашньому затишно», - розповідає Тетяна Паскалюк.

До речі,  відвідувачі можуть принести листи із найзаповітнішими бажаннями і вкинути їх у скриньку Санти – адже у парку працює різдвяна пошта. Самого чарівного діда гості теж побачать – його будинок поруч. Санта із захватом послухає дитячі віршики та порадує малечу корисним смаколиком та подарунками.

На території парку працює професійний фотограф, тому казкова атмосфера залишиться не лише у памяті відвідувачів, а й на світлинах, які можна буде надрукувати. А очікуючи на фото, гості можуть зігрітися гарячими напоями та перекусити. Ельфи-баристи готують ароматну каву, какао, чай чи запашний глінтвейн. А команда ельфів-кухарів залюбки нагодує -  не лише чіабата-тостами та круасанами з соленими начинками, але й повноцінними обідами.

У Nikolaevskiy Family Park  –  ви поринете в справжню святкову атмосферу разом з надзвичайними локаціями, чарівними героями та неймовірною ілюмінацією.

© 2023 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці