Пахощі глінтвейну, аромати пряників, шурхіт ковзанів, дитячий сміх, відблиск вогників на головній ялинці міста  - на Соборній площі Чернівців усе змішалось у одне велике святкове дійство.

Зимове містечко – місце, де витає дух Різдва. Десятки  вогників сяють з ярмаркових будиночків.  У віконцях вас зустрінуть привітні продавці та продавчині. Придбати на ярмарку можна усілякої смакоти: імбирних пряників, сувенірів і звісно ж,  спробувати глінтвейну, а діткам – теплого какао.

В епіцентрі святкової локації – пишно прикрашена головна красуня, яка ввечері  притягує ще більше захоплених поглядів сяйвом красивої  3D-гірлянди. Обабіч ялинки – гамірлива ковзанка під відкритим небом, де завжди велелюдно і де чутно радісний сміх.

Коли ж зголоднієте від прогулянки, чи катання на ковзанах – можна перейти до фуд-зони, вас поманять смачні запахи, що долинають звідтіля. Тут на вибір – різноманітні страви буковинської кухні, ситні гарячі закуски та навіть піца. І звісно не забудьте побалувати себе хорошим напоєм. Якщо ще залишаться сили  та енергія – продовжте прогулянку містом.

© 2024 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці