А ви знали, що саме на Буковині розквітає найбільше півонієве поле в Україні? Цьогоріч його вперше відкрили для відвідувачів. І все задля того, щоб зібрати кошти для допомоги ЗСУ

Неймовірна квіткова локація знаходиться в смт.Глибока. Це не просто поле, а ще й найбільша колекція півоній в Україні, яка зібрана в одному місці - 150 сортів різних форм, кольорів та відтінків, які були привезені з Нідерландів та Китаю. Це півонії Ітон, Патіо, Рока, трав'янисті, прості, махрові і немахрові півонії, японські, анемоноподібні, трояндоподібні та китайські.

Відкрити поле для візитерів вирішили, аби зібрати кошти  для допомоги захисникам України.

Організатори планували відкрити поле лише на вихідні. Та, зважаючи на неймовірну зацікавленість і прохання любителів квітів, керівництво компанії  Florium продовжило відвідування ще на два дні. За декілька днів на півонієвому полі побували понад 5 тисяч людей і організаторам вдалося виручити близько 170 тисяч гривень.  

Аби зібрати необхідну суму на потужні авто для захисників компанія Florium вирішила зробити продаж свіжих букетів півоній прямо з куща і виручила з цього ще 40 тисяч гривень. Загалом планують закупити два джипи для військових.

 

Півонієве поле — це запаморочливе видиво цвітіння декількох тисяч кущів в одному місці. У Глибокій поле квітне друге. Торік воно ще не було таким яскравим, а цьогоріч кущі розрослися. І з кожним роком ця квіткова оаза на буковині ставатиме ще красивівою та яскавішою.

© 2024 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці