У музеї просто неба в Чернівцях дітки можуть зустрітися зі Святим Миколаєм.

Вже два роки на Буковині святий Миколай у грудні зустрічається з малечею у своїй красивій резиденції. Знаходиться вона у музеї просто неба в Чернівцях.

З 6 до 30 грудня чарівний дід чекає на малечу у буковинській резиденції. Там Святий Миколай читає і збирає дитячі листи, визначає хто був слухняним, а хто був трішки нечемним і бешкетував. Також слухає віршики діток, котрі прийшли до нього в гості і віддячує їм за це подарунками.

Якщо плануєте подорож до Чернівців у грудні і шукаєте, куди піти з дітками, то завітати до Буковинської Резиденції Святого Миколая – чудовий варіант. Тут ви зможете подарувати малечі трішки казки. Адже, у світлиці, де чекає добрий  святий, віє душевним теплом і дрібкою дива.

До Святого Миколая приходить дуже багато діток – понад півтори сотні щодня. Однак на кожну дитину він знайде час і радо поспілкується.

Відвідати резиденцію Святого Миколая у Чернівцях можна щодня (до 30 грудня). Відчинена вона з 10:00 до 18:00. Та спочатку потрібно записатися за телефоном 066 104 56 82. Це для того, щоб не мерзнути на вулиці у черзі.

Знайти Буковинську Резиденцію Святого Миколая можна за адресою м. Чернівці, вул. Січових Стрільців 38-Б (Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту).

 

 

© 2024 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці