11 квітня розпочинається екскурсійний сезон Ботанічного саду ЧНУ ім. Ю.Федьковича

Місцеві жителі та туристи мають нагоду побувати в одній із найстаріших ботанічних установ України. Адже ботанічний сад в Чернівцях було засновано в другій половині XIX століття за часів, коли Буковина як коронне герцогство входила до складу Австро-Угорської імперії.

Якщо хочете відвідати ботанічний сад в Чернівцях, який є справжнім музеєм живих рослин з різних еколого-географічних зон світу,  то запам'ятайте: екскурсійні дні – це вівторок, середа, четвер.

Без попереднього запису в ці дні групи формуються об 11:00  та16:00 Мінімальна екскурсійна група - 5 осіб. Оплатити вартість можна за  QR- кодом через Приват24, або електронним платежем на субрахунок Ботанічного саду у ЧНУ.

Також можна записатися на екскурсію групою 10 до 25 людей. Такий формат можливий у вівторок, середу та четвер о 10, 12, 14 та 15 годині.

Вартість екскурсії для дорослих – 45грн; для школярів і студентів – 25грн з особи. Вартість групових екскурсій уточнюйте під час запису, або ж ознайомтесь на порталі Ботанічного саду.

Телефон для запису на екскурсії: 095 568 90 25; (0372)509-491 (IP телефон – не працює без інтернету). Телефонувати в робочий час.

На території Саду немає укриття, тож під час повітряної тривоги екскурсія припиняється. Найближче бомбосховище розташоване на вул.Садова,3А вхід з двору.

Нагадуємо, Ботанічний сад знаходиться за адресою вул.Ю.Федьковича, 11.

Зауважте, в оранжереї екскурсії не проводяться. Також врахуйте, що з собаками на територію ботанічного саду не можна заходити.

© 2023 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці