Щомісяця у Чернівцях  візитери можуть вирушити у цікаву «Театральну подорож з Паном Ярком»

Навесні 2023 року для туристів та місцевих жителів Чернівецький академічний музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської запустив цікаву атракцію – екскурсію з Паном Ярком, яка вже стала дуже популярною.

 

Якщо ви хотіли побувати всередині чернівецького театру, дізнатися про його історію, помилуватися розкішними інтер’єрами будівлі – то раз на місяць у вас буде така чудова нагода. Відвідувачам пропонують не просто оглядову екскурсію спорудою, а захоплюючу пригоду, в яку ви вирушите з надзвичайно харизматичним гідом Паном Ярком.

Ви почуєте цікаві історії про зведення театру, його піднесення, розвиток, реставрацію, а також пістряве театральне життя, що вирувало і вирує в Чернівцях. Слухаючи факти, приправлені добірним гумором, ви і незчуєтеся, як думками опинитеся в минулому.

Ба більше, під час театральної подорожі ви зустрінете цікавих персонажів. На вашому шляху неочікувано з’являться Ольга Кобилянська, Осип Маковей і навіть австрійський цісар.  

Такі екскурсії театр анонсує проводити щомісяця. Найближча відбудеться вже у червні. Квитки відвідувачі зможуть придбати онлайн, або ж безпосередньо у касі театру. Вартість – 200 грн.

Отож, якщо шукаєте, куди піти в Чернівцях, то збережіть у замітках круту ідею! Неодмінно вирушайте у «Театральну подорож з Паном Ярком». Повірте, не пошкодуєте! Адже екскурсія вже назбирала вервечку класних і позитивних відгуків.

© 2023 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці