1 червня на Буковині відкриють для відвідування півонієве поле

Для тих, хто обожнює півонії і мліє від запаху цих квітів є чудовий привід приїхати до Чернівецької області. Завітавши на півонієве поле, ви можете провести незабутні миті серед казкової колекції з 150 сортів півоній з усього світу.

Квіткова оаза знаходиться в смт.Глибока. Відвідати поле півоній можна з 1 по 11 червня. Локацію знайдете на Google-карті
До речі, на локації запланували проведення тематичних заходів. У програмі активностей:  
 31 травня  о 14.00. – пленер «Квіти Перемоги» для талановитих дітей – вихованців гуртків і студій м.Чернівці з майстер класом від видатних буковинських художників – Анатолія Фурлета, Марини Рибарчук, Людмили Богдан. Цей захід відбудеться напередодні відкриття півонієвого поля і на передодні Міжнародного дня дітей. Всі кошти, які будуть зібрані під час роботи півонієвого поля, будуть надіслані на благодійний проєкт для дітей Flowers4School 
2 червня об 11.00. – жіноче коло підтримки: «Півонії, поезії, пісні, парфуми…» - захід для жінок-переселенок та керівників організацій, які з ними працюють, а також всіх бажаючих, хто захоче приєднатися до заходу.
Співана поезія від знаної авторки-виконавиці Галини Семенюк-Сисолєтіної, пейзажна лірика з нової збірки «Жити далі», інтерактивна презентація бренду Bibliotheque de Parfum - niche perfumery brand від Лариси Некрасової допоможуть перевести подих на півонієвому полі і продовжити прямувати до Перемоги.
4 червня 11.00. – імпреза вдячності «Сльоза і меч» - для родин загиблих Героїв, за участю митців Буковини. Під час заходу рідними загиблих буде закладено гладіолусну алею пам’яті і сили.
 
Вартість входу - 100 грн.Діти до 5 років безкоштовно
До речі, цього року візитери можуть придбати собі букет півоній прямо з поля!
© 2023 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці