Вечір боксу «Джентельмени в ринзі»

Ви любите бокс? Ви спраглі до видовищ? Тоді ви точно маєте приїхати у Чернівці, щоб поповнити «армію» глядачів спортивного шоу - вечір боксу «Джентельмени в ринзі».

Цей вечір буде унікальним і незабутнім, адже на ринг запрошуються «білі комірці». Ви не побачите спарингу професійних спортсменів. Боксерські перчатки цього вечора одягають підприємці, викладачі, банкіри, студенти, продавці, ІТ-шники. Шквал емоцій та адреналіну наповнить зал, адже учасники, приміряючи нове амплуа, демонструють глядачам ефектні бої.

Вечір джентельменського боксу вже став спортивною візитівкою Чернівців. Шоу було започатковане у лютому 2017 року і відтоді ця видовищна спортивна тусовка з кожним роком набирає обертів і популярності по всій країні. На ринг виходять аматори та спортсмени з різних регіонів України, Молдови, Румунії, віком від 9 до 52 років.

Для гостей шоу організатори щоразу готують багато сюрпризів. Найголовніший - це приїзд почесного гостя, відомого в усьому світі боксера. Глядачі вже спостерігали за джентельменськими поєдинками у компанії таких зіркових спортсменів як: Володимир Сидоренко (чемпіон світу серед професіоналів за версією WBA)Віктор Постол (чемпіон світу за версією WBC в першій напівсередній вазі) та В'ячеслав Узелков (інтерконтинентальний чемпіон світу з боксу). Яка знаменитість завітає на наступний вечір боксу – поки що за пеленою інтриги.   

© 2024 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці