Літо зустрічай на «ОБНОВА-fest»

Щороку на Зелені свята Чернівці кличуть гостей на молодіжний етнодуховний фестиваль «Обнова-fest».

Це - свято, де кожен може знайти місце для свого таланту, свого покликання і своєї душі. Традиційно велелюдне дійство відбувається на розкішній локації просто неба - території Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту.

На гостей чекає більше 10 годин живої  музики. До обновлянського етнодуховного фесту вже давно прикута увага музичних продюсерів та експертів. Тож побувати на фестивалі кожен гурт має за честь. 

 

 

У Чернівцях «Обнова-фест» з 2008 року традиційно проводиться на Трійцю. Відтоді дійство відвідали уже десятки тисяч людей, а фестиваль завоював почесне місце серед найпопулярніших на Західній Україні. 

Поєднуючи українські народні звичаї і традиції, духовну обрядовість з історичним минулим та сучасною молодіжною культурою, фестиваль стає імпульсом зростання національної самосвідомості молодих людей.

У 2021 році фестиваль розширює локації проведення. Захід уперше проведуть на території неймовірної Резиденції митрополитів Буковини і Далмації.  

 

 

Окрім концерту відомих українських гуртів та молодих виконавців, у програмі фесту: духовні розважання, виступи аматорських та професійних фольклорних і танцювальних колективів, театрів, виставка-продаж виробів народних майстрів, історична реконструкція, автентичні майстерні, показ національних мультфільмів та кіно, майстер-класи,  фотозони, квести, смачна буковинська кухня.

Однією з ключових на святі є дитяча програма – «Обноваленд». Малечу запрошують на майстер-клас із народних танців, конструювання та роботехніки малювання коміксів, аквагрим, бульбашкове шоу, а також в майстерню слаймів.


© 2024 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці