Міжнародний фольклорний фестиваль "Буковинські зустрічі"

Мандрівний фестиваль, котрий об’єднує 4 країни – Польщу, Румунію, Угорщину та Україну, з року в рік гостинно приймають Чернівці. Фестиваль проводять у тих містах та країнах, де збереглись осередки фольклору буковинців. Адже в різні періоди історії буковинці емігрували до різних країн і там берегли свою культуру. Буковинські зустрічі – це унікальна імпреза, аналогів котрій немає в Європі. Адже вже понад 30 років фестиваль збирає та об’єднує численну буковинську діаспору з багатьох країн світу.

На «Буковинських зустрічах» глядачі стають свідками стародавніх обрядів та звичаїв, слухають давно забутих пісень, насолоджуються запальними буковинськими танцями, зачаровуються мелодійною буковинською музикою. У кожного колективу - вона така різна, але водночас і дуже схожа - істинно буковинська. Побачити ряджених у традиційний одяг учасників гості фестивалю можуть не лише на сценах, в камерній обстановці, а й на вулицях Чернівців. Буковинські артисти 4 країн мандрують з міста в місто, з вулиці на вулицю.

«Буковинські зустрічі» — це єднання різних поколінь, адже вік учасників від 3 до 90 років. І найважливіше – це зустріч старих добрих знайомих, які плекають рідну культуру в різних куточках Європи.

© 2024 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці