Запрошуємо на найстаріший ярмарок Західної України! 

Традиція проведення Петрівського ярмарку має багату історію, яка почалася ще у XVIII столітті, а саме – з 1786 року. У минулому на дійство приїжджали купці з десятків європейських країн, тут укладалися важливі угоди, тут гарно і шляхетно відпочивали та розважалися люди усіх верств населення.  

Відновили ярмаркування у дев’яності роки двадцятого сторіччя. З кожним роком «Петрівський ярмарок» стає дедалі популярнішим. Це – свято, на яке з нетерпінням чекають жителі Буковини та гості краю. Це – буковинський перформанс міжнародного масштабу. Все більше підприємців приїжджають до Чернівців зі своєю продукцією з усіх куточків України, Молдови, Румунії, Польщі тощо.

 

 

На свято Петра і Павла у Черніцях велика торговиця! Петрівський ярмарок у Чернівцях триває два дні і розгортається  в центрі міста – на основних вулицях та головних площах.

Окрім торговиці, це – свято з веселими танцями, промоакціями, виставками, цікавими зустрічами, культурними, мистецькими та спортивними заходами, майстеркласами, концертами, показами мод, та цікавими шоу. Тож гуляючи центром Чернівців, кожен може відчути справжній ярмарковий настрій, знайти розваги до вподоби, придбати сувеніри та вироби народних майстрів, поласувати смаколиками традиційної буковинської кухні.

Петрівський ярмарок в Чернівцях давно вже став своєрідною візитівкою міста і щороку чекає нових учасників і гостей.   

© 2024 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці