Кубок Едуарда і Олександра Погодіних

Візитівка сучасного буковинського боксу! Кубок Едуарда і Олександра Погодіних – щорічні змагання з боксу, які проходять у Чернівцях. Протягом трьох днів турніру на учасників та глядачів чекає чимало безкомпромісних поєдинків, які пройдуть у дружній атмосфері. Усі, хто любить бокс, не мають пропустити таку подію!

У Чернівцях можна побачити десятки поєдинків за участю боксерів різних вікових категорій – від наймолодших юнаків до дорослих. На ринг виходять і спортсмени, які  протягом минулих років вже відзначався «золотими» медалями Кубку, і боксери, які вперше завітали на ці змагання до серця Буковини.

На Кубку з кожним роком невпинно росте, як загальна кількість учасників, так і кількість представлених на ньому міст України й країн світу. Турнір нарощує свій темп і потенціал, рівень підготовки боксерів, збільшує глядацьку аудиторію і, звичайно, розширює географію учасників змагання. Кубок Погодіних у 2020 році вже відсвяткував свій перший маленький ювілей - 5 років існування турніру на спортивній мапі не лише України, а й світу.

© 2024 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці