755 пам’яток культурної спадщини знаходиться у Чернівцях. Лише уявіть, скільки часу займуть їхні пошуки. Та й маючи смартфон у руках, ще ж хочеться сфотографуватись з найкрасивішими. Тому, аби полегшити туристам пошуки найвдаліших місць для фото, ми розробили новий маршрут "Selfie in Chernivtsi". 

За маршрутом фотопрогулянка починається з найрозкішнішої будівлі міста – Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації  це безперечно must-visit для кожного туриста. Від величі цього архітектурного ансамблю аж перехоплює дух. Побувавши тут розумієш, чому університет називають "українським Хогворстом". Справді, крокуючи закладом, відчувається щось містично таємниче. Кожен закуток, кожен ракурс цього помпезного творіння архітектора Йозефа Главки  розкішне тло для ваших фотоспогадів.  

Відірватися від чарування Резиденцією  непросто, але на селфі-маршруті чекають ще 11 локацій для приголомшливих світлин. Дуже рясні на вдалі кадри чернівецькі площі, які оточені архітектурними шедеврами. Вони ваблять у будь-яку пору року. Одначе на площу на площу Філармонії хочеться повернутися ще й навесні. Саме тоді один з найдавніших майданів середмістя уквітчаний цвітом сакури.

Для розкішних кадрів деяких архітектурних шедеврів міста важливо впіймати ідеальний момент. Небуденні фото гарантовано вийдуть, якщо завітати до Костелу Пресвятого Серця Ісуса. Єзуїтський храм найпрекрасніший на заході та сході сонця. А ось Художній  музей, що на Центральній площі, найкраще знімати опівдні. Адже саме в цей час золота фарба, нанесена на панно фасаду, сяятиме. Щоправда лише впродовж 14 хвилин. До речі, аби охопити всю будівлю, потрібно стати зліва від сходів Ратуші. 

Якщо ж у вас вийшла вечірня прогулянка, то теж не біда. Красиві фото можна зробити в арках чернівецької Ратуші, які  підсвічуються різнокольоровими ліхтарями. 

Маршрут можна пройти самостійно і самому робити селфі, або ж групою з екскурсоводом та професійним фотографом.

Якщо захочете пройти маршрут, то крізь об’єктив неодмінно побачите 12 наймиловидніших локацій Чернівців:

- Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації (Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича)

- Стінопис "Місто на долоні"

- Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

- Палац юстиції (нині будівля Чернівецької обласної державної адміністрації)

- Костел Пресвятого Серця Ісуса

- Вірменська церква

- Кований двірник з трояндами

- Чиншовий будинок та кав’ярня Габсбург

- Ратуша

- Чернівецький обласний художній музей

- Площа Філармонії

- Площа Пресвятої Марії

Отримати путівник можна  безкоштовно у туристично-інформаційному центрі, що на центральному вході в Ратушу. Або ж на Google Maps.

 

 

© 2024 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці