Архітектурна спадщина Чернівців  це не лише центр міста, а й цілий район віллової забудови, який і по сьогодні зачаровує нас своєю красою і вишуканістю, елегантною витонченістю та продуманістю кожної деталі. На початку ХХ ст. він  знаходився на околицях міста, а нині це "тихий центр".

Ми побачимо вілли, шале та котеджі австрійського і румунського періодів. І нехай на самому початку ці будинки часом зневажливо називали "віллами для коханок", проте зараз ми могли би повчитися на цих прекрасних взірцях приватної забудови, задуманої для довгого і щасливого життя.

Маршрут буде цікавим для тих, хто хоче дізнатися більше про життя шляхетних чернівчан та старовинних родин буковинської інтелігенції. Під час екскурсії ми відвідаємо віллу Шіллера, віллу родини Вольф, віллу Ясинських (першого керівника Українського народного дому в Чернівцях), віллу Мандичевських, віллу Остапа фон Луцького, віллу родини Рецорі.

Під час екскурсії ми пройдемось  вулицями: Садовою, Ю.Федьковича, В.Аксеніна, О.Суворова, М.Ткача, В.Щебранюка та прилеглі.

 

Тривалість екскурсії - 2,5 години. 

© 2024 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці