Чернівецькі гіди від початку свого волонтерського проекту перерахували на ЗСУ понад 47 тисяч гривень

Після 24 лютого кожен свідомий українець намагається допомогти захисникам боронити рідну землю і бути корисним на своєму фронті. Робити те, що вмієш найкраще і мати змогу донатити на ЗСУ. Саме це бажання у березні об’єднало чернівецьких гідів на створення спільного волонтерського циклу екскурсій.

Мета екскурсійного марафону - познайомити із Чернівцями тисячі людей, для яких наше місто стало новим домом і спільними зусиллями допомогти Збройним силам України здолати ворога. Від початку проекту гіди провели вже близько півсотні екскурсій.

Екскурсії відбуваються щовихідних. У суботу та неділю об 11 годині гіди чекають на екскурсантів біля карети на вулиці Ольги Кобилянської. Фіксованої ціни за екскурсію немає. Оплата виключно на розсуд учасників - посильні донати на допомогу нашим захисникам: зароблені за екскурсію кошти одразу ж перераховуються на єдиний казначейский рахунок ЗСУ ( а це від 50 і аж до 100% суми). За час такого проекту спільний внесок вже склав понад 47 тисяч гривень.   

Щосуботи та щонеділі гіди запрошують усіх: і вимушених переселенців, і місцевих жителів, і туристів - долучатися до циклу волонтерських екскурсій «Чернівці: знайомство». На учасників очікує приємна прогулянка містом під цікаві розповіді екскурсоводів, знайомство з найголовнішими пам’ятками, зустріч з живою легендою міста і на завершення - невеличкі приємності від  туристичної сторінки «Go Chernivtsi» Чернівецької міської ради

© 2024 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці