З 3 до 7 жовтня відвідувачі читального залу Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка мають унікальну можливість не лише завітати до книгозбірні, а й зробити чудові фото у залах, де збереглися старовинні інтер’єри.

Таку цікаву пропозицію для відвідувачів вирішили запропонувати напередодні Дня міста та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Знаходиться автентичний читальний зал на вулиці Вірменській, 14 у будівлі, яка є архітектурною пам’яткою XIX століття.

Тут збереглися красиві сходи з різьбленими поручнями з темного дерева, а ще старовинні каміни, меблі, розкішні вітражі та дзеркала.

Ця неймовірна локація є маловідомою не лише для туристів, а й для самих місцевих жителів. Розповідають, що колись це був приватний будинок одного чернівецького лікаря-психіатра. Відтак тут розміщувались бельгійське, а потім польське консульства. Знаходилась свого часу тут і міська дитяча поліклініка. Та найдовше ця будівля слугувала місцем, де набували знання майбутні і вже діючі лікарі, адже тут знаходилась медична бібліотека. Однак достеменно історія цієї будівлі ще не вивчена.

Нині ж тут знаходиться читальний зал обласної бібліотеки імені Михайла Івасюка. З нагоди свого професійного свята працівники бібліотеки вирішили потішити своїх візитерів: відкрити двері для усіх охочих і надати їм можливість зробити гарні світлини. Відвідувачам навіть підкажуть вдалі ракурси. Така опція буде доступна до 7 жовтня. Якщо захочете скористатися нагодою, то завітати до читального залу бібліотеки можна у будні з 9:00 до 18:00.

 

© 2024 Офіційний туристичний сайт міста Чернівці